A67R42.6840013-20 Сиденье трехместное
MOQ: 5 pieces
Ключевые характеристики
Длина: 545 мм
Ширина: 1063 мм
Высота: 982 мм
Назначение: Сиденье пассажирское трехместное
Похожие товары
Metal Frame Chair Section TV-SSM-9.1.01
Секция стульев ТВ-ССМ-9.1.01
Width: 1640
Height: 935
ООО "МЕБЕЛЬПРОМ" 🇷🇺
Multi-Seat Sectional Sofa SM106
Многоместная секция СМ106
Number of seats: 4
Frame material: Metal
ООО "КОМФОРУМ" 🇷🇺
Modular Bench X-SEAT for Versatile Design - Art. 230
Модульная скамья Х-SEAT, артикул 230
Overall dimensions: 560x540x450 mm
ООО "П24" 🇷🇺
Soft Armchair with Metal Frame and Reclining Seat - Alex-Union
Кресло «Алекс-Юнион»
Availability of a folding seat: Armoured glass
ООО "ПК "АЛЕКС" 🇷🇺
Upholstered Chair with Metal Frame B-4
Стул на металлокаркасе Б-4
Padded backrest: Armoured glass
ООО "ПК "АЛЕКС" 🇷🇺
Caesar KR Chair
Стул КР Цезарь
Type of seat upholstery material: fabric, eco-leather
ООО "КРЕСЛОВЪ" 🇷🇺
4-Station Bench System for Modern Educational Institutions
Бенч-система
Width: 4800
Depth: 600
ООО "4-ЫЙ СПЕЦЦЕХ" 🇷🇺
Three-Seat Passenger Bench Seat, Model SM3-001
Сиденье многоместное, тип СМ3, модификации: СМ3-001; для транспортных средств категории М2, М3, N1
Dimensions: 815x1098x1331
Dimensions: 815x1098x1331
ООО "ГЛЭЙСКО" 🇷🇺
Metal Frame Chair with 20mm Crown Design, Simpol
Стул на металлическом каркасе Корона 20мм Симпол