Импульсный клапан DN20/PN25 МПа 586-20-ЭМ-01
MOQ: 2 pieces
Ключевые характеристики
Номинальный диаметр: 20 мм
Номинальное давление: 25 10[3*] т единовр. хран
Материал: 12Х1МФ
Климатическое исполнение: УХЛ3
Описание
Похожие товары
Импульсный клапан DN20/PN9,8 МПа 586-20-ЭМ-03
Nominal pressure: 9.8
Nominal diameter: 20
АО «Энергомаш (Чехов) – ЧЗЭМ» 🇷🇺
Pulse Valve K.587-000.00-31
Клапан импульсный К.587-000.00-31
Nominal diameter: 20
Operating medium: Steam, Water, Vapour-water mixture
ООО "ЭНЕРГОСПЕЦСНАБ" 🇷🇺
Pulse Valve for Protection Devices 586-20-ЭМФ-03
Pressure rating: 9
Material: Steel 20
Impulse Valve 112-25x1-0-01 for Reliable Protection
Nominal diameter: 25
Nominal pressure: 3
Pulse Control Valve Series S.IK, Type S.IKSU
Клапаны импульсные серии С.ИК, тип С.ИКСУ
Diameter: 15...32
Working pressure: 1.6...30
АО "ФИРМА "СОЮЗ - 01" 🇷🇺
Impulse Safety Valves Series S.IK, Type S.IKPUF
Клапаны импульсные серии С.ИК, тип С.ИКПУФ
Diameter: 15...25
Working pressure: 10...20
АО "ФИРМА "СОЮЗ - 01" 🇷🇺
Impulse Valve 586-20-ЭМ-03 for Safety Device
Diameter: 20
Pressure: 9.8
ООО "БКЗ" 🇷🇺
Pulse Valve K.587-000.00-30 for Reliable Steam Protection
ООО "ЭНЕРГОСПЕЦСНАБ" 🇷🇺
Impulse Safety Valve for Protection Systems 8c-3-4
8c-3-4 Клапан импульсный в составе ИПУ
Diameter: 20
Pressure: 4
ООО "БКЗ" 🇷🇺
Impulse Safety Valves Series S. IK, Type S.IKPSR
Клапаны импульсные серии С.ИК, тип С.ИКПСР
Design pressure: 0.2...6.3
АО "ФИРМА "СОЮЗ - 01" 🇷🇺
Pulse Valve 586-20-ЭМФ-04 for Impulse Safety System
Pressure: 4
Impulse Valve TES 586-20-EM-03
DN (nominal diameter): 20
DN (nominal diameter): 20
Safety Impulse Valve Series S.IKUF
Клапан импульсный серия С.ИКУФ
nominal diameter: 25
Nominal pressure: 30
АО "ФИРМА "СОЮЗ - 01" 🇷🇺
Impulse Valve for Safety Device IPU Model 112-25х1-0-02
Diameter: 25
Pressure: 4.3
Pulse Valve 8c-4-1 for Safety Equipment (IPU)
8c-4-1 Клапан импульсный в составе ИПУ
Pressure: 4.5
Impulse Safety Valves Series S.IK, Type S.IKPU
Клапаны импульсные серии С.ИК, тип С.ИКПУ
АО "ФИРМА "СОЮЗ - 01" 🇷🇺
Pulse Valve for Steam Pipeline Systems 8С-3-4
Клапан импульсный серии 8с-3-4
ООО "АРТЭК" 🇷🇺
Pulse Valve Series 586 DN from 15 to 32, PN up to 63MPa, T up to 570°C
Клапан импульсный серия 586 DN от 15 до 32, PN до 63МПа, Тр до 570°С
Nominal diameter: 15...32
Nominal pressure, max.: 63
ЗАО "РОУ" 🇷🇺
Bb Clarinet Dochenko & Co. DCL-302
Кларнет Bb Доценко и Ко. DCL-302
Housing material: Plastic
Housing material: Plastic
ООО "МУЗЫКАЛЬНАЯ МАСТЕРСКАЯ" 🇷🇺
FC18-06 Compact Refrigerated Display Case 590mm Depth