Weldon Tool Holder B208.10.63.110.25 for Spindle Mounting
Weldon Tool Holder B208.10.63.110.25 for Spindle Mounting — UZIS LLC
Brand: UZIS
MOQ: 100 pieces
Key Features
Outer diameter: 65 mm
Reach length: 110 mm
Diameter for tool/ collet: 25 mm
Shank taper size: 63 mm