Vertical 90° Internal Bend CLP1V-080-200 ESCA for Cable Trays
Vertical 90° Internal Bend CLP1V-080-200 ESCA for Cable Trays — IEK Holding LLC
Brand: IEK
MOQ: 2000 pieces
Key Features
Length: 280 mm
Width: 200 mm
Height: 80 mm
Color: Light gray
More from IEK
IEK AD14 4P 63A 30mA Differential Circuit Breaker