Vertical 90° External Bend CLP1N-100-100 IEK
Vertical 90° External Bend CLP1N-100-100 IEK — IEK Holding LLC
Brand: IEK
MOQ: 2000 pieces
Key Features
Width: 100 mm
Height: 100 mm
Color: Light gray
Length: 290 mm
More from IEK
IEK AD14 4P 63A 30mA Differential Circuit Breaker