Transition Link for Roller Chain P-3PR-44.45-517.2
Transition Link for Roller Chain P-3PR-44.45-517.2 — MACHINOSTROITEL LLC
MOQ: 2000 pieces
Key Features
Step: 44.45 mm
Width between inner plates: 25.4 mm
Roller diameter: 12.7 mm
Roller length: 160 mm