Three-Phase Power Station ED1000-T400-1RN
Three-Phase Power Station ED1000-T400-1RN — ELECTROAGGREGATE OJSC
Brand: Электроагрегат
MOQ: 1 pieces
Key Features
Power: 1000 l
Voltage: 400 thousand m³
Frequency of electric current: SBVVBG
Engine: 8DM-21-EM-K
More from Электроагрегат
3-Phase Power Supply Station ED100-T400-3RA
Brushless Synchronous Generator GС-10-B(1)(P)-(ZУ)-(RP)-(T)-KM U2(O2)(UHL2)(T2)(OM4)
30 kVA Three-Phase Power Generator ED30-T400-1RPM4 (Version 3)
GS-400 Brushless Synchronous Generator with Automatic Voltage Regulation
Description
Consumer power supply with three-phase alternating current of 400 V, frequency 50 Hz
Related Products
3-Phase Power Supply Unit AD100-T400-RM2
Power: 100
Voltage: 400
ELECTROAGGREGATE OJSC 🇷🇺
Three-Phase Power Generator 400V 50Hz Model AD150-T400-1RP
Power: 150
Voltage: 400
ELECTROAGGREGATE OJSC 🇷🇺
Auxiliary Marine Diesel Generator 60 kW "Volga-60A2
Rated power: 60
Designated life before overhaul: 24000
PFK TDA OJSC 🇷🇺
Diesel Generator Set DСS-400
Diesel Generator Set DСS-400
Rotational speed: 1500
MASHZAVOD ETS OJSC 🇷🇺
Diesel Generator Set DСS-20 for Reliable Power Supply
Rotational speed: 1500
MASHZAVOD ETS OJSC 🇷🇺
Diesel Generator 10kW Synchronous GOST 10032-80, GOST R 55006-2012
Rated power: 10kW
Rated power: 10kW