Three-Phase Power Source 400V 50Hz ED200-T400-1RP
Three-Phase Power Source 400V 50Hz ED200-T400-1RP — ELECTROAGGREGATE OJSC
Brand: ELECTROAGGREGAT
MOQ: 1 pieces
Key Features
Power: 200 l
Voltage: 400 thousand m³
D;W;W: 2900 mm