Smooth T-shaped Cable Tee Fitting G01 100x150mm COT01-0-100-150
Smooth T-shaped Cable Tee Fitting G01 100x150mm COT01-0-100-150 — IEK Holding LLC
Brand: IEK
MOQ: 1000 pieces
Key Features
Length: 410 mm
Width: 150 mm
Height: 100 mm
Color: Light gray
More from IEK
IEK AD14 4P 63A 30mA Differential Circuit Breaker