Smooth 90° Turn Cable Tray Accessory CPG01-0-90-080-300 ESCA
Smooth 90° Turn Cable Tray Accessory CPG01-0-90-080-300 ESCA — IEK Holding LLC
Brand: IEK
MOQ: 500 pieces
Key Features
Length: 430 mm
Width: 300 mm
Height: 80 mm
Color: Light gray
More from IEK
IEK AD14 4P 63A 30mA Differential Circuit Breaker