Power Transition Link for Roller Chain P-PRD-31.75-2300
Power Transition Link for Roller Chain P-PRD-31.75-2300 — MACHINOSTROITEL LLC
MOQ: 5000 pieces
Key Features
Step: 31.75 mm
Width between inner plates: 9.65 mm
Roller diameter: 5.08 mm
Roller length: 24 mm