Plastic Enclosure for Electric Meter MSP103-1-55 IP55
Plastic Enclosure for Electric Meter MSP103-1-55 IP55 — IEK Holding LLC
Brand: IEK
MOQ: 500 pieces
Key Features
Length: 110.3 mm
Width: 270 mm
Height: 55 mm
Color: white
More from IEK
IEK AD14 4P 63A 30mA Differential Circuit Breaker