Plastic Distribution Box IP41 for Modular Devices MKP82-N-12-41-10
Plastic Distribution Box IP41 for Modular Devices MKP82-N-12-41-10 — IEK Holding LLC
Brand: IEK
MOQ: 200 pieces
Key Features
Length: 100 mm
Width: 290 mm
Height: 100 mm
Color: white
More from IEK
IEK AD14 4P 63A 30mA Differential Circuit Breaker
Metal Enclosure YKM42-04-31-P for Electrical Panels IP31 PRO IEK
EA Sleeve for P-Profile Cable Ladder System
PRIME IP41 Plastic Enclosure for Modular Devices MKP82-V-36-41-05
Wall Mounting Bracket for Double STRUT Profile
LINEA R Series Built-in Wall Cabinets for Telecom and Electrical Equipment
Differential Current Circuit Breaker AVDT32 C25 IEK
Differential Circuit Breaker VД1-63 4P 40A 30mA IEK
Differential Automatic Circuit Breaker AD12M 2P C40 30mA IEK
Vertical Rotating Stair Joint EA
Differential Circuit Breaker AD14 4P 63A 300mA IEK
Differential Automatic Circuit Breaker AD12 2P 10A 100mA IEK
Differential Automatic Circuit Breaker AD12 2P 16A 30mA IEK
Quick-Response Differential Circuit Breaker VД1-63 4P 63A 100mA IEK