Metal Archive Cabinet SHKA/2-850(50) - Secure Storage Solution
Metal Archive Cabinet SHKA/2-850(50) - Secure Storage Solution — METALL-ZAVOD LLC
MOQ: 50 pieces
Key Features
Material: Metal
Depth: 500 mm
Width: 850 mm
Height: 920 mm
Description
Related Products
Metal Archive Cabinet 800x400x2000 mm Model Sh-3
Type of product according to PP RF 616: Metal archival cabinets
FANTASIA LLC 🇷🇺
Metal Archive Cabinet with 0.8mm Steel Sheet Construction