MAGNUM Embedded Socket PSN42-032-5, 32A, 3P+PE+N, IP44
MAGNUM Embedded Socket PSN42-032-5, 32A, 3P+PE+N, IP44 — IEK Holding LLC
Brand: IEK
MOQ: 500 pieces
Key Features
Nominal voltage: 346...415 thousand m³
Degree of protection: IP44
Material: Plastic
Color: red
More from IEK
IEK AD14 4P 63A 30mA Differential Circuit Breaker