LED Ceiling Light SCIF CENTER-01.22.020.4220
LED Ceiling Light SCIF CENTER-01.22.020.4220 — CIR LLC
Brand: SKIF
MOQ: 200 pieces
Key Features
Power: 20 cm³
Luminaire length: 600 mm
Luminous flux: 1920 year
Type of luminaire: Ceiling
Description
Specifications
Power
20 cm³
Luminaire length
600 mm
Luminous flux
1920 year
Type of luminaire
Ceiling
Correlated color temperature, min
4000
The first characteristic digit of the degree of protection designation, not less than
Dimmable luminaire
Optional
Power factor
0.9
Color rendering index
80
Ripple factor
1 set
Net weight
0.7 m² living area
Luminaire width
115 mm
Luminaire height
55 mm
Correlated color temperature, max
4500
Diffuser material
Polycarbonate
Luminaire body material
sheet steel
Type of lamps (LED, incandescent, fluorescent)
LEDs
Type of supply current
Variable
Upper operating temperature value
SBVVBG million m³
Related Products
LED Lighting Fixtures DVO Series, Modification DVO R
Lamp power: 33
Overall dimensions: Ø200x70 (Øotv=175) Ø220x72 (Øotv=200)
FEREX LLC 🇷🇺
LED Light for Indoor Illumination Karelia 13W-DXyz
Luminous flux, lm: 2050
Power consumption, W: 13
Durey OJSC 🇷🇺
Reliable and Energy-Efficient Delta Series LED Lights, 12W
Power: B1/B8 2100/900 MHz
Luminous flux: 1690
INKOTEX LLC 🇷🇺
OPL/R ECO LED 595 Embedded LED Light Fixture
Luminous flux: 3600
Power consumption: 32
LLC "MGK "LIGHT TECHNOLOGIES" 🇷🇺
Slim LED Light DSO4-2 for Indoor Use
Overall dimensions, DxWxH: 595/185/34
Luminous flux, lm: 2600
Luch LLC 🇷🇺
Callisto Series General Purpose LED Lights
Length: 1012
Power supply voltage: 180...240
LEDLIGHT ENGINEERING LLC 🇷🇺
LED Pendant/Surface Mount Light Z1 Lighting Spring
ZEON LIGHTING LLC 🇷🇺
Energy-Efficient LED Light for Educational Institutions VARTON E370 2.0
Power: 16
VARTON LLC 🇷🇺
Phoenix 22W-DXyz Modular LED Light Fixture
Power consumption: 22
Durey OJSC 🇷🇺
LED Ceiling Light for Industrial Use, Model ЭГ-ДПП-13-20-002-У2-65-ПДП
Length: 700
ELGOST LLC 🇷🇺
LED Light Fixture for Industrial and Commercial Use - Pandora LED 010 XXX-MMMYYY/KKKK
Power consumption, W: 18...20
Color temperature: 2700...5700
Experimental Instrument Plant LLC 🇷🇺
ART-FLEX SQUARE R-H LED 144W Suspended Light Fixture
Power consumption: 144
Color temperature: 4000
ARTLIGHT LLC 🇷🇺
Round LED Light Barled BL-Q-150 for Indoor Illumination
Dimensions (ØxH): 150x60 mm
Dimensions (ØxH): 150x60 mm
BZS LLC 🇷🇺
Rectangular LED Ceiling Light for Indoor Lighting BL-SIGMA-6
Power consumption, W: 23...60
BARLED LLC 🇷🇺
LED Ceiling Light GALAD Economy
KETZ OJSC 🇷🇺
VARTON Cosmo Q LED Light Fixture 900x900x115 mm 90W