KREPTA Plastic Electrical Distribution Box MKP31-N-02-30-252-D
KREPTA Plastic Electrical Distribution Box MKP31-N-02-30-252-D — IEK Holding LLC
Brand: IEK
MOQ: 2000 pieces
Key Features
Length: 58 mm
Width: 44 mm
Height: 133 mm
Color: oak
More from IEK
IEK AD14 4P 63A 30mA Differential Circuit Breaker