Electric Ventilation Canopy ZVE-900-4-O
Electric Ventilation Canopy ZVE-900-4-O — ELINOX LLC
Brand: Elinox
MOQ: 2 pieces
Key Features
Length: 900 mm
Width: 2251 mm
Power: Polyvinyl chloride plasticate, halogen-free composition cm³
Height: 487 mm