Double-Strand Drive Chain 2PV-9.525-20
Double-Strand Drive Chain 2PV-9.525-20 — MACHINOSTROITEL LLC
MOQ: 2000 pieces
Key Features
Step: 9.525 mm
Width between inner plates: 5.2 mm
Roller diameter: 4.45 mm
Roller length: 27.5 mm