DC/AC Inverter with LCD Display IS1-24-2000U
DC/AC Inverter with LCD Display IS1-24-2000U — SIBKONTAKT LLC
Brand: Sibkontakt
MOQ: 20 pieces
Key Features
Output power, kVA: 2
Output voltage: 220 thousand m³
Nominal voltage: 24 thousand m³
DC input voltage: 24 thousand m³
More from Sibkontakt
1500W DC/AC Inverter IS-12-1500U for 12V to 220V Conversion
DC/DC Voltage Converter PN1-50 24V to 12V 450W