Built-in Electric Oven 6009.04ESHV-080S
Built-in Electric Oven 6009.04ESHV-080S — SVAR LLC
Brand: Svar
MOQ: 10 pieces
Key Features
Height: 595 mm
Width: 595 mm
Depth: 600 mm
Facade: green glass
More from Svar
Built-in Electric Oven 6009.04eshv-056S
Household Gas Stove Panel GG4_750229F TC-035S
Built-in Gas Cooktop for Home Cooking TG4_750231F-082S
Gas Cooking Panel for Home Use GG4_750229F TC-081S
Built-in Electric Oven 6009.04эшв-081S
Household Gas Cooktop Panel GG4_750229F TC-078S
Domestic Gas Cooktop Panel TG4_750231F-085S
Household Gas Cooktop Panel GG4_750229F TC-079S
Built-in Electric Oven with Touch Control 6012.01эшв-090S
Domestic Gas Cooktop Panel TG4_750231F-086S
Gas Cooking Panel for Household Use 5840.00gmv-050 CHR
Built-in Electric Oven 6009.05SHV-047
Household Gas Stove Panel GG4_750229F TC-038S
Household Gas Cooktop Panel TG4_750231F-084S
Household Gas Cooking Panel TG4_750231F-083S