Built-in Electric Oven 6006.03ESHV-033
Built-in Electric Oven 6006.03ESHV-033 — SVAR LLC
Brand: De Luxe
MOQ: 20 pieces
Key Features
Height: 595 mm
Width: 595 mm
Depth: 600 mm
Facade: glossy black glass
More from De Luxe
Household Accumulation Electric Water Heater 5W60V1
Household Storage Electric Water Heaters 2W15Vs1
Domestic Gas Stove 5040.40g (CR) CHR-016
Electric Kitchen Stove 5004.22e-030
Gas Stove with Electric Oven Model 506022.05HE (KR) CHR-030
Household Storage Electric Water Heater W100VH1
Built-in Electric Oven 6003.01эшв-073
Gas Cooking Panel for Home Use GG4_750229F-060
Electric Kitchen Stove 5004.18e
Household Storage Electric Water Heater 5W60V2
Household Electric Stove 506004.13эс-001
Domestic Gas Stove Model 506040.04g (KR) - 4 Burners
Gas Stove with Electric Oven 5040.41гэ(кр) CHR-013
Electric Household Stove 506004.14эс-001
Household Gas Stove 5040.32g(KR) Black
Household Storage Electric Water Heater W120V1
Domestic Gas Cooktop Panel - TG4_750231F-079