Base Cover for Tray CLP1S-PSOL-500
Base Cover for Tray CLP1S-PSOL-500 — IEK Holding LLC
Brand: IEK
MOQ: 2000 pieces
Key Features
Length: 500 mm
Height: 190 mm
Weight: 0.29 m² living area
Color: Silver
More from IEK
IEK AD14 4P 63A 30mA Differential Circuit Breaker