مصباح LED AM-SUO-36W من AMRO
العلامة التجارية: AMRO
MOQ: 50 pieces
الميزات الرئيسية
Luminous flux: 630...16000 سنة
Product length: 300...700 مم
Product width: 300...700 مم
Degree of protection (IP): 20...65
المزيد من AMRO
LED Light Fixture AM-HP, AMRO Brand
مصباح LED AM-HP، علامة AMRO
LED Light Fixture AM-PSS for Indoor and Outdoor Use
مصباح LED AM-PSS للاستخدام الداخلي والخارجي
Indoor and Outdoor LED Light AM-Maxwell by AMRO
مصباح LED داخلي وخارجي AM-Maxwell من AMRO
LED Lighting Fixture AM-PL-36W by AMRO
مصباح LED AM-PL-36W من AMRO
LED Light Fixture LD-HP by AMRO
مصباح LED LD-HP من AMRO
AM-STAR LED Light for Indoor and Outdoor Illumination
ضوء LED AM-STAR للإضاءة الداخلية والخارجية
AM-PASCAL LED Light for Indoor and Outdoor Illumination
مصباح LED AM-PASCAL للإضاءة الداخلية والخارجية
الوصف
Luminaires are intended for internal and external illumination.
المواصفات
Luminous flux
630...16000 سنة
Product length
300...700 مم
Product width
Degree of protection (IP)
Rated supply voltage
220 ألف م³
Color temperature
Operating temperature
Product height
Mounting method
Universal
Warranty period of operation
60
منتجات ذات صلة
ULO-C50C School Lighting Fixture for Educational Institutions
مصابيح ULO-C50C للمؤسسات التعليمية
Overall dimensions, mm: 40x1150x100
Power consumed from the mains, W: 18, 36
ش.ذ.م.م يونييلروسبروم 🇷🇺
Energy-Efficient LED Office Light VARTON A070 2.0
ضوء LED مكتبي VARTON A070 2.0
Power consumption: 30
Length: 595
ش.ذ.م.م ت.ب.ك "فارتون 🇷🇺
Recessed LED Light Fixture for Administrative Buildings - ЭГ-ДВО-04-30-003-УХЛ4-20-ПДП
مصباح LED مدمج للمباني الإدارية - ЭГ-ДВО-04-30-003-УХЛ4-20-ПДП
Power consumption, W: 30
Length: 595
ش.ذ.م.م إلجوست 🇷🇺
LED Light Fixture ON DVO 66 40 - 40W
مصباح LED ON DVO 66 40 - 40وات
Width: 595
Height: 40
ش.ذ.م.م ن.ب.و "س.إ.پ 🇷🇺
LED Ceiling Light for Educational and Office Spaces PSP0 595x595
مصباح سقف LED لمساحات التعليم والمكاتب PSP0 595x595
Luminous flux: 4200...7350
ش.ذ.م.م تجارت سفيتوزار 🇷🇺
LED Light TL-Office Panel RUS for Indoor Illumination
ضوء LED TL-Office Panel RUS للإضاءة الداخلية
Dimensions of the luminaire (DxWxH), mm: 595x595x44
ش.ذ.م.م تقنيات الضوء 🇷🇺
Universal LED Light Fixture for Office and Commercial Use - BL-OFFICE-1200-Econom
مصباح LED عالمي للمكاتب والاستخدام التجاري - BL-OFFICE-1200-Econom
Power: 30...40
Luminaire length: 1000...1300
ش.ذ.م.م أسترا-سنتر 🇷🇺
WOLTA PRO Office LED Light DVO01-27-001-4K Matte
مصباح وولتا برو للمكاتب DVO01-27-001-4K مات
Luminous flux, lm: 3100
Power consumption, W: 27
ش.ذ.م.م فولتа 🇷🇺
Universal LED Luminaire Series SdPO98
مصباح LED من السلسلة SdPO98 نوع عالمي
Power consumption, W: 10...80
Color temperature (K): 2700...6500
ش.ذ.م.م "إليكترو 🇷🇺
Vintage Decorative LED Wall Mount Light Panel (220V, 24V, 12V)
لوحة ضوء LED زخرفية (فانوس LED) "فينتاج" - إضاءة خارجية زخرفية
Power: 67
ش.ذ.م.م ميغاسفيت 🇷🇺
VARTON LED Panel Light Vector Type 1194x294 36W