مقياس تسارع بجهد كهربائي لقياس الاهتزاز 1V101TA-1000
العلامة التجارية: GTLab
MOQ: 20 pieces
الميزات الرئيسية
Natural frequency in fixed state: > 15 kHz
Noise level, RMS (1 Hz ÷ 10 kHz): 0.0003 m/s2
Operating temperature range: -55 ... +125 °?
Output impedance: < 100 ohms