جهاز منخفض الجهد كامل UVR-0.4-3200/65 U3.1
العلامة التجارية: Hyundai
MOQ: 1 pieces
الميزات الرئيسية
Rated current: 3200
Nominal voltage: 380 ألف م³
Nominal frequency: SBVVBG
Rated voltage of secondary circuits: 220 ألف م³
الوصف
UVR-0,4-3200/65 U3.1 according to TU 27.12.31-001-05154392-2014 Low-voltage complete devices (hereinafter - LVCD), designed for reception and distribution of electric energy of three-phase alternating current with frequency 50 Hz voltage 0,4 and 0,69 kV in networks with deaf-earthed or insulated neutral, control of electrical equipment and its protection against short-circuit currents and overloads. Rated operating voltage 380 V.
Rated current not more than 3200 A. Rated frequency 50±1Hz.
Rated voltage of auxiliary circuits of alternating current220 V.
منتجات ذات صلة
Low Voltage Distribution Cabinet RUNN
خزان توزيع منخفض الجهد RUNN
Height: 2100
Width: 600
ش.ذ.م.م إنتاج راديان 🇷🇺
Low Voltage Distribution Cabinet SHNN (SHRNN)
خزانة توزيع منخفضة الجهد SHNN (SHRNN)
Degree of protection: IP21, IP31, IP54
ش.ذ.م.م شركة إنэлт للإنتاج 🇷🇺
Low Voltage Complete Device for Internal Installation - NCU URAN
جهاز كامل منخفض الجهد للتثبيت الداخلي - نكيو أوزان
Seismic resistance: 1...9
Height above sea level (max): 1000
ش.ذ.م.م "ت ك إلتخ-أ 🇷🇺
K-BLOCK Low Voltage Complete Devices (NKU)
أجهزة كاملة منخفضة الجهد (NKU) نوع K-BLOCK
Current capacity: 100-160-250-400-630-800-1000-1250-1600-2000-2500-3200-4000-5000-6300
ش.ذ.م.م شركة كروس-زاباد 🇷🇺
Low Voltage Complete Devices for Power Distribution - GRSh Type
أجهزة كاملة منخفضة الجهد لنقل الطاقة - نوع غرش
Rated voltage, not higher, V: 220/380
ش.ذ.م.م "إيتس 🇷🇺
Low Voltage Distribution and Control Complete Device
جهاز توزيع وتحكم كامل الجهد المنخفض
Rated current: 40...630
Degree of protection: IP31; IP41; IP54
ش.ذ.م.م إلاترو 🇷🇺
Low Voltage Complete Device for up to 1000V, Type NCU, RNN in Outdoor Enclosure
جهاز كامل منخفض الجهد حتى 1000 فولت، نوع ن ك و، ر ن ن في صندوق خارجي
Rated operating voltage: 380
Rated current of input, up to: 6300
ش.ذ.م.م انرغوروس 🇷🇺
Low Voltage Complete Installation Device NCU, SHN-HV Type Cabinet
جهاز تركيب منخفض الجهد المكتمل NCU، خزانة SHN-HV
Width: 975...2500
Height: 2000
ش.ذ.م.م ترانسفورمر أورال 🇷🇺
Low Voltage Power Distribution and Control Device up to 1000V, 6300A
جهاز توزيع وتحمّل الجهد المنخفض حتى 1000 فولت، 6300 أمبير
Degree of protection: Not lower than IP31
ش.ذ.م.م "إنيرغوزاشيتا 🇷🇺
Low Voltage Complete Device NKU Smart
جهاز منخفض الجهد المتكامل NKU سمارت
Operating voltage: 0.4
ش.ذ.م.م "زيتز 🇷🇺
Low Voltage Complete Device Blokset for Distribution Systems
جهاز كامل منخفض الجهد Blokset
Degree of protection: IP20
Degree of protection: IP20
ش.ذ.م.م "ب ك إلكتروم 🇷🇺
Low Voltage Complete Devices Series NKU-H.ENELT
الأجهزة الكاملة منخفضة الجهد سلسلة NKU-H.ENELT
Width: 800
ش.ذ.م.م شركة إنэлт للإنتاج 🇷🇺
Low Voltage Modular Complete Device NCU-MF/W with AVR up to 630A
جهاز منخفض الجهد متكامل بنمط هيكلي NCU-MF/W مع AVR حتى 630A
Width: 1200
ش.ذ.م.م زيتا 🇷🇺
Low Voltage Distribution Cabinets for Electrical Energy Management
خزانات توزيع منخفضة الجهد لإدارة الطاقة الكهربائية
Current type: Alternating current
Rated voltage, not higher: 380
ش.م.م أومزيت 🇷🇺
Low Voltage Distribution Device RUNN, TU 3434-001-89497111-2016
جهاز توزيع الجهد المنخفض RUNN، TU 3434-001-89497111-2016
Rated current of busbars: 6300
Short-circuit withstand current: 150 kA
ش.ذ.م.م إس إي 🇷🇺
Low Voltage Modular Design Complete Device NCU-MF/W: Universal Section up to 630A with Withdrawable and Stationary Units
جهاز منخفض الجهد كامل التصميم موديل NCU-MF/W: قسم عالمي حتى 630A مع وحدات قابلة للسحب وثابتة