مصباح السقف LED أرمسترونغ CENTER-01.01.040.4220
العلامة التجارية: CENTER
MOQ: 200 pieces
الميزات الرئيسية
Dimensions: 595x595x40 مم
Power consumption: 40 سم³
Luminous flux, lm: 4180 سنة
Upper operating temperature value: SBVVBG مليون م³
المزيد من CENTER
LED Street Light Graphite CENTER-04.33.056.5065
مصباح الشارع LED غرافيت CENTER-04.33.056.5065
Industrial LED Light STONE CENTER-02.56.025.5265
ضوء LED صناعي ستون CENTER-02.56.025.5265
LED Ceiling Light Armstrong 1195x295 CENTER-01.04.041.4220
مصباح سقفي LED أرمسترونغ 1195x295 CENTER-01.04.041.4220
Industrial LED Light for Agricultural and Industrial Use LOFT CENTER-02.10.020.5265
LED Street Light GRAFIT CENTER-04.34.112.5065
LED Industrial Light LOFT CENTER-02.11.045.5265
مصباح صناعي LED لوفتر سنتر-02.11.045.5265
LED Ceiling Light Armstrong IP54 CENTER-01.01.040.4154
مصباح سقف LED أرمسترونغ IP54 CENTER-01.01.040.4154
LED Ceiling Light ARMSTRONG CENTER-01.211.035.4120 with SNOWFLAKE Pattern
Premium Round LED Light CENTER-03.250.114.4220
الوصف
Body material - sheet steel 0,5 mm. Dimensions 595x595×40 mm
المواصفات
Dimensions
595x595x40 مم
Power consumption
40 سم³
Luminous flux, lm
4180 سنة
Upper operating temperature value
SBVVBG مليون م³
Type of lamps (LED, incandescent, fluorescent)
LEDs
Climatic version
UHL4
Housing material
Sheet steel
Type of luminaire
Ceiling
Color rendering index (Ra)
80
Pulsation factor
1 طقم
Color temperature (K)
4000
Degree of protection
ip20
منتجات ذات صلة
LED Lighting Fixtures DVO Series, Modification DVO R
مصابيح LED من سلسلة DVO، تعديل DVO R
Lamp power: 33
Overall dimensions: Ø200x70 (Øotv=175) Ø220x72 (Øotv=200)
ش.ذ.م.م ت.د. فيريكس 🇷🇺
LED Light for Indoor Illumination Karelia 13W-DXyz
مصباح LED للإضاءة الداخلية كارليا 13W-DXyz
Luminous flux, lm: 2050
Power consumption, W: 13
ش.م ديوراي 🇷🇺
Reliable and Energy-Efficient Delta Series LED Lights, 12W
أضواء LED السلسلة دلتا، قدرة 12 واط
Power: B1/B8 2100/900 MHz
Luminous flux: 1690
ش.ذ.م.م "ن.ب.ك. إنكو تيكس 🇷🇺
OPL/R ECO LED 595 Embedded LED Light Fixture
مصباح LED مدمج OPL/R ECO LED 595
Luminous flux: 3600
Power consumption: 32
ش.ذ.م.م مجمع تقنيات الضوء 🇷🇺
Slim LED Light DSO4-2 for Indoor Use
ضوء LED نحيف DSO4-2 للاستخدام الداخلي
Overall dimensions, DxWxH: 595/185/34
ش.ذ.م.م ت.س.ت "لوتش 🇷🇺
Callisto Series General Purpose LED Lights
مصابيح LED العامة من سلسلة كاليستو
Length: 1012
Power supply voltage: 180...240
ش.ذ.م.م ليدلايت إنجينيرينغ 🇷🇺
LED Pendant/Surface Mount Light Z1 Lighting Spring
مصباح LED معلق / سطحي Z1 Lighting Spring
Color temperature: 2700K-4000K
Color temperature: 2700K-4000K
ش.ذ.م.م زيون لايتينغ 🇷🇺
Energy-Efficient LED Light for Educational Institutions VARTON E370 2.0
مصباح LED للطاقة الفعالة VARTON E370 2.0 للمؤسسات التعليمية
Power: 16
ش.ذ.م.م ت.ب.ك "فارتون 🇷🇺
Phoenix 22W-DXyz Modular LED Light Fixture
مصباح LED فونيكس 22W-DXyz
Power consumption: 22
ش.م ديوراي 🇷🇺
LED Ceiling Light for Industrial Use, Model ЭГ-ДПП-13-20-002-У2-65-ПДП
مصباح سقف LED للاستخدام الصناعي، نموذج ЭГ-ДПП-13-20-002-У2-65-ПДП
Length: 700
ش.ذ.م.م إلجوست 🇷🇺
LED Light Fixture for Industrial and Commercial Use - Pandora LED 010 XXX-MMMYYY/KKKK
مصباح LED للاستخدام الصناعي - Pandora LED 010 XXX-MMMYYY/KKKK
Power consumption, W: 18...20
Color temperature: 2700...5700
ش.ذ.م.م مصنع الأجهزة التجريبية 🇷🇺
ART-FLEX SQUARE R-H LED 144W Suspended Light Fixture
إضاءة LED معلق ART-FLEX SQUARE R-H بقوة 144 واط
Power consumption: 144
Color temperature: 4000
ش.ذ.م.م شركة أرتلايت 🇷🇺
Round LED Light Barled BL-Q-150 for Indoor Illumination
ضوء LED دائري بارليد BL-Q-150 للإضاءة الداخلية
Dimensions (ØxH): 150x60 mm
Dimensions (ØxH): 150x60 mm
ش.ذ.م.م مصنع ب.ز.س. 🇷🇺
Rectangular LED Ceiling Light for Indoor Lighting BL-SIGMA-6
ضوء سقف LED مستطيل داخلي BL-SIGMA-6
Power consumption, W: 23...60
ش.ذ.م.م "بَرلِد 🇷🇺
LED Ceiling Light GALAD Economy
ضوء سقف LED GALAD الاقتصادي
ش.م كيتز 🇷🇺
VARTON Cosmo Q LED Light Fixture 900x900x115 mm 90W