مولد الطاقة ثلاثي الطور AD30-T400-1RPM6
العلامة التجارية: Elektroaggregat
Power: 30 ل
Weight: 1300 م² مساحة سكنية
Rotational speed: 1500
Frequency of electric current: SBVVBG
المزيد من Elektroaggregat
Diesel Generator Set ED2x16-T400-1VKS
مجموعة مولد ديزل ED2x16-T400-1VKS
Three-Phase Electric Generator AD200S-T400-3P
مولد كهربائي ثلاثي الطور AD200S-T400-3P
Diesel Generator Set AD16-T400-1VP
مجموعة مولدات الديزل AD16-T400-1VP
Automatic Charger for Lead-Acid Batteries AZU 12-38
شاحن تلقائي لبطاريات الرصاص الحمضية AZU 12-38
Diesel Generator Set AD16-T400-1RPSH
مجموعة المولدات ديزل AD16-T400-1RPSH
Three-Phase Power Supply Station ED200-T400-3RK
محطة الطاقة ثلاثية الطور ED200-T400-3RK
Three-Phase Power Supply Station ED30-T400-1RPM7
محطة الطاقة ثلاثية الطور ED30-T400-1RPM7
Three-Phase Power Supply Station ED100-T230P-1RA
محطة الطاقة ثلاثية الطور ED100-T230P-1RA
Three-Phase Power Generator ED16-T400-1RP
مولد الطاقة ثلاثي الطور ED16-T400-1RP
Three-Phase Power Generator ED150-T400-1RP
مولد الطاقة ثلاثي الطور ED150-T400-1RP
الوصف
Consumer power supply with three-phase alternating current of 400 V, frequency 50 Hz
ش.م إلكتروأغريغات 🇷🇺
Three-Phase Power Generator 400V 50Hz Model AD150-T400-1RP
ش.م إلكتروأغريغات 🇷🇺
Auxiliary Marine Diesel Generator 60 kW "Volga-60A2
Diesel Generator 10kW Synchronous GOST 10032-80, GOST R 55006-2012
مولد ديزل 10 كيلووات متزامن GOST 10032-80
Rated power: 10kW
Rated power: 10kW