مولد الطاقة ثلاثي الطور AD30-T400-1RM6
العلامة التجارية: null
Voltage: 400 ألف م³
Overall dimensions (DxWxH): 1555 مم
Rotational speed: 1500
الوصف
Consumer power supply with three-phase alternating current of 400 V, frequency 50 Hz
ش.م إلكتروأغريغات 🇷🇺
Three-Phase Power Generator 400V 50Hz Model AD150-T400-1RP
ش.م إلكتروأغريغات 🇷🇺
Auxiliary Marine Diesel Generator 60 kW "Volga-60A2
Diesel Generator 10kW Synchronous GOST 10032-80, GOST R 55006-2012
مولد ديزل 10 كيلووات متزامن GOST 10032-80
Rated power: 10kW
Rated power: 10kW