محول زيت ثلاثي الطور TDTNJ-40000/220 VM
العلامة التجارية: EL-MASH
MOQ: 1 pieces
الميزات الرئيسية
Rated power: 40000
Mains voltage: 230 مليار م³
Winding voltage: 230 مليار م³
الوصف
- Transformers for powering AC and DC electrified railways.
- converter transformers and reactors for powering rectifier-inverter converters of the railway traction power supply system, including transformers with direct power supply from the 110 kV network;
- power two-winding and three-winding. . . . .
منتجات ذات صلة
Liquid Dielectric Transformers Over 10000 kVA
المحولات ذات العزل السائل أكثر من 10000 ك.ف.أ
Power: More than 10000 kVA
Voltage class: Up to and including 750 kV
ش.م القابضة إرسو 🇷🇺
Three-Phase Oil Power Transformer TD-63000/110
محول الطاقة ثلاثي الأطوار بالزيت TD-63000/110
Rated power: 63000
ش.ذ.م.م فورونيج محولات 🇷🇺
Three-Phase Oil Power Transformer TDC-160000/110-U1
محول الطاقة الثلاثي الطور زيت TDC-160000/110-U1
Weight: 124000
Length: 7506
ش.ذ.م.م فورونيج محولات 🇷🇺
Three-Phase Oil-Filled Power Transformers for General Purpose - TDN, TRDN, TRDCN, TRDNS 220 kV
محولات الطاقة الزيتية ثلاثية الطور للاستخدام العام - TDN، TRDN، TRDCN، TRDNS 220 كيلوفولت
Rated value of voltage on HV side: 242
ش.ذ.م.م سفل-سيلوفي ترانسفورماتوري 🇷🇺
Three-Phase Oil-Filled Power Transformer TDTN Series 150 kV