حامل موصل السقف DPK-50GTS
MOQ: 2000 pieces
الميزات الرئيسية
Material: Material of clamp half body: steel with hot zinc coating according to GOST 9.307-89
Weight: 0.209 م² مساحة سكنية
Type: 38-78-80
الوصف
منتجات ذات صلة
Foxy LED Light - Model 210
ضوء فوكسي - النموذج 210
Overall dimensions: 350x450x1100
Power consumption: 8
ش.ذ.م.م ب٢٤ 🇷🇺
Sirius Wall Light 220x110x180mm Porcelain
ضوء حائط سيريُس 220x110x180ملم بورسلين
Dimensions: 220x110x180
Material: Porcelain
ش.م مصنع غفز 🇷🇺
Round Embedded Light Fixture ZARYA
مصباح مضاء دائري زاريا
Luminous flux: 850
Power: 10
ش.ذ.م.م مصنع الكهربائية زاريا أوسيتيا 🇷🇺
LED Tunnel Traffic Lights for Subways NCMR.676761.001 TU
إشارات المرور LED للأنفاق لمترو الأنفاق NCMR.676761.001 TU
Power supply of CC MT from AC source, frequency 50 Hz, voltage: 11,5±1?
Current consumption of one CC MT: 0.9 to 1.5 A (1.25 A)
ش.م ترانس-سيجنال 🇷🇺
Super Miniature Incandescent Lamp SMNZ 6-80-2
لمبة متوهجة فائقة الصغر SMNZ 6-80-2
Current: 0.08
Plinth: flexible output
ش.ذ.م.م تقنيات يو إف 🇷🇺
Elegant Rose-Shaped Outdoor Light with RGB Lighting, Model 210
ضوء خارجي بشكل وردة أنيق مع إضاءة RGB ، موديل 210
Overall dimensions: 450x450x350
Power consumption: 10
ش.ذ.م.م ب٢٤ 🇷🇺
Lighting Holder for Secure Fixture Installation
حامل الإضاءة لتركيب آمن
Length: 1680
Weight: 11.854
ش.ذ.م.م ت.ز.ك "رايفال 🇷🇺
Street Lighting System for Urban Areas TV60/3
نظام إضاءة الشوارع للمناطق الحضرية TV60/3
Power: 56
ش.ذ.م.م ستيبي-ساروس 🇷🇺
Composite Polymer Base for Lighting Support 219 mm