آلية الإغلاق السريع ذات الدوران الواحد MBO-63/1-0.25
العلامة التجارية: AVIAAVTOMATIKA
MOQ: 5 pieces
الميزات الرئيسية
Design torque at the spindle: 63
Weight: 25 م² مساحة سكنية
Supply mains voltage: 220 ألف م³
Payload: 300 م² مساحة سكنية
الوصف
Quick shut-off actuators are installed on safety shut-off valves with DN from 25 to 600 mm (at Ru up to 1.6 MPa) - for natural gas and with DN from 20 to 150 mm (at Ru up to 6.3 MPa) - for fuel oil.The produced quick-closing single-turn actuators have general industrial version (type MBO - quick-closing single-turn mechanism) or explosion-proof version (type MBOV - quick-closing single-turn mechanism explosion-proof).
المواصفات
Design torque at the spindle
63
Weight
25 م² مساحة سكنية
Supply mains voltage
220 ألف م³
Payload
300 م² مساحة سكنية
Height
355 مم
Width
196 مم
Length
200 مم
منتجات ذات صلة
Electromechanical Drive Mechanism for Rotational Motion MPK-21A
آلية القيادة الكهربائية للحركة الدورانية MPK-21A
Overall dimensions: 61×71×108 mm
ش.م إلكتروبريفود 🇷🇺
Partial Rotation Electric Actuator with 600 N*m Torque - РэмТЭК.П.600
محرك كهربائي دوار جزئي - رامتك.ب.600
Maximum torque, Nm: 600
Maximum torque, Nm: 600
ش.ذ.م.م ن.ب.ب "تإك 🇷🇺
Multi-Turn Electric Drive with 3000 Nm Torque - РэмТЭК.М.3000
محرك كهربائي متعدد الدوران ريمتيك.م.3000
Maximum torque: 3000
Maximum torque: 3000
ش.ذ.م.م ن.ب.ب "تإك 🇷🇺
Multi-Turn Electric Drive with 60 Nm Torque - РэмТЭК.М.60
محرك كهربائي متعدد الدوران - رامتك.م.60
Maximum torque: 60
Maximum torque: 60
4A 048 Rotator - High-Precision Industrial Solution
روتاتور 4A 048 - حل صناعي عالي الدقة
Outer diameter of pipe: 30
Rotation angle, deg: 15±2
ش.م ر ك ك "إنيرغيا 🇷🇺
Multi-Turn Electric Actuator with 150 Nm Torque - RemTEK.M.150
مشغل كهربائي متعدد الدورات ريم تيك.م.150
Maximum torque: 150
Maximum torque: 150
Multi-Turn Electric Actuator with 7000 Nm Torque, RemTEK.M.7000
محرك كهربائي متعدد الدورات رمتك.م.7000
Multi-Turn Electric Actuators for Hazardous Areas EP4 Series
محركات كهربائية متعددة الدورات للمناطق الخطرة - سلسلة EP4
Design torque at the spindle: 6...24000
Output shaft speed: 4...180
ش.م تولاإلكتروبريفود 🇷🇺
Electromechanical Actuator MZS-14 for Air Starter Control
آلية كهربائية ميكانيكية MZS-14 للتحكم في بدء التشغيل الهوائي
Operating temperature: -60...+120 °C
ش.م إلكتروبريفود 🇷🇺
Multi-turn Electric Drive RemTEK.M.32000
Partial Rotation Electric Drive RэмТЭК.P.1000
Design torque at the spindle: 1000
Supply mains voltage: 400
Partial Rotation Electric Drive with 10000 Nm Torque
Supply mains voltage: 400
Multi-Turn Industrial Electric Actuators EP4 Series
Output shaft speed: 4...180
ش.م تولاإلكتروبريفود 🇷🇺
Multi-Turn Electric Drive with Maximum Torque of 800 Nm
محرك كهربائي متعدد الدوران بحد أقصى لعزم الدوران 800 نيوتن متر
Maximum torque: 800
Maximum torque: 800
Electromechanical Actuator for Control Devices MPK-34A
المحرك الكهربائي م.ب.ك-34أ
Overall dimensions: 75x80x119 mm
Multi-Turn Electric Drive with 300 Nm Torque - РэмТЭК.М.300
Maximum torque: 300
Maximum torque: 300
Rotary Electromechanical Actuator MV3.5D25D for Leading Edge Flaps and Stabilizers
المحرك الكهروميكانيكي MV3.5D25D
Overall dimensions: 112x230x284 mm
Multi-Turn Electric Actuator with Maximum Torque 10000 Nm
Multi-Turn Electric Actuator RеmTEK.M.1000
Multi-Turn Electric Actuator with 220 Nm Torque - РэмТЭК.М.220