المقبس الكهربائي المستقل المتنقل EnergyBox ECO-300UPS
العلامة التجارية: Energy Box
MOQ: 10 pieces
الميزات الرئيسية
Rated output power: 300 سم³
Output voltage waveform: Pure sine
Weight: 25 م² مساحة سكنية
Energy Cell:: Deep-discharge gel
الوصف
Rated output power, W: 300
- High quality output voltage, pure sine wave
- Overload capacity 100%
- Silent operation
- Fire and explosion safety
- Operates in humid, dusty and unstable temperature conditions
- Mobility and ease of use
منتجات ذات صلة
SIBVOLT 3012U Inverter DC/AC Voltage Converter 12V to 220V 3000W
محول سيبفولت 3012U لتحويل الجهد DC/AC 12/220 فولت 3000 واط
Output power, kVA: 3
Output power, kVA: 3
ش.ذ.م.م سيبكونتاكت 🇷🇺
1500W DC/AC Inverter IS-12-1500U for 12V to 220V Conversion
محول جهد 1500 واط IS-12-1500U
Output power, kVA: 1.5
Output power, kVA: 1.5
ش.ذ.م.م سيبكونتاكت 🇷🇺
DC/AC Inverter with LCD Display IS1-24-2000U
محول التيار المستمر إلى المتردد IS1-24-2000U
Output power, kVA: 2
Output power, kVA: 2
DC/AC Voltage Inverter for 24V Batteries SibVolt 4024U
محول جهد سيبفولت 4024U
Output power, kVA: 4
Output power, kVA: 4
DC/AC Inverter IS-12-3000M4 12V to 220V 3000W Converter
محول تيار مستمر/تيار متردد IS-12-3000M4 12 فولت إلى 220 فولت 3000 واط
AC Power Inverter BFI Converter
محول الطاقة المتردد BFI
Output power, kVA: 1...400
Output power, kVA: 1...400
ش.ذ.م.م أپس إنرگيا روس 🇷🇺
SIBVOLT 3024U DC/AC Inverter 24V to 220V 3000W
محول سيفولت 3024U DC/AC 24V إلى 220V 3000W
DC to AC Voltage Inverter SibVolt 40110 for Rail Transport
محول جهد سيبفولت 40110 للنقل بالسكك الحديدية
SibWatt 312 Inverter DC/AC Converter 12/220V 300W
محول سِيبوات 312، محول تيار مستمر/تيار متردد 12/220 فولت، 300 واط
Output voltage: 220
Nominal voltage: B1/B8 2100/900 MHz
SibVolt 6048 Li-ion DC/AC Inverter 6000W 48/220V
Output power, kVA: 6
Output power, kVA: 6
SIBVOLT 6048JD DC/AC Inverter 48/220V 6000W for Railway Applications
محول سوبفولت 6048JD DC/AC 48/220 فولت 6000 واط لتطبيقات السكك الحديدية
SibVolt 60110 Railway Inverter DC/AC Converter 6000W
SIBVOLT 1524U DC/AC Inverter 24V to 220V 1500W
إنفيرتر سيبفولت 1524U محول جهد DC/AC 24/220 فولت 1500 وات
Voltage Inverter INK2500-1S
محول جهد INK2500-1S
Output power: 2500
Input voltage range: 180...260
ش.ذ.م.م م م ب-إيربيس 🇷🇺
DC/AC Voltage Inverter IS-24-3000U 24V to 220V 3000W
محول جهد IS-24-3000U من DC إلى AC 24 فولت إلى 220 فولت 3000 واط
SibWatt 324 Inverter, DC/AC Voltage Converter, 24/220V, 300W
محول سِب وات 324، محول جهد DC/AC، 24/220 فولت، 300 واط
Output power, kVA: 0.3
Output power, kVA: 0.3
STIL Inverters PS Series - Power Conversion for Computing and Telecommunications
محولات ستيل سلسلة PS - تحويل الطاقة للكمبيوتر والاتصالات
Output power: 500...2000
Remote monitoring: Armoured glass
ش.م.م إيربيس-ت 🇷🇺
Aviation Power Converter MN108 5kW and MN107 1.5kW