جهاز منخفض الجهد الكامل NCU-ORTA-0.4-2500/100U3.1
العلامة التجارية: Hyundai
MOQ: 1 pieces
الميزات الرئيسية
Rated current: 2500
Nominal voltage: 380 ألف م³
Nominal frequency: SBVVBG
Rated voltage of secondary circuits: 220 ألف م³
الوصف
NKU-ORTA-0,4-2500/100U3.1 according to TU 27.12.31-001-05154392-2014 Low-voltage complete devices (hereinafter - LVCD), designed for reception and distribution of electric energy of three-phase alternating current with frequency 50 Hz voltage of 0,4 and 0,69 kV in networks with deaf-earthed or insulated neutral, control of electrical equipment and its protection against short-circuit currents and overloads. Rated operating voltage 380V.
Rated current not more than 2500 A. Rated frequency 50 Hz.
Rated voltage of auxiliary circuits 220V.
منتجات ذات صلة
Low Voltage Complete Devices K-BLOCK Type
أجهزة منخفضة الجهد من نوع K-BLOCK
Height: 2350
Width: 32565010001550
ش.ذ.م.م شركة كروس-زاباد 🇷🇺
Equipment Hatch Panel 5299-401-5702060-20
لوحة فتحة المعدات 5299-401-5702060-20
Length: 1371
Width: 630
ش.ذ.م.م أفطوبلاست 🇷🇺
Distribution Cabinet PR11 Series for Electrical Power Distribution
خزانة توزيع سلسلة PR11 لتوزيع الطاقة الكهربائية
Height: 500
Width: 800
ش.ذ.م.م إيسكونت 🇷🇺
Low Voltage Complete Distribution and Control Devices up to 1000V
أجهزة توزيع وتحكم منخفضة الجهد تصل إلى 1000 فولت
Height: 2000
Width: 800
ش.ذ.م.م ستاندارت الكترو 🇷🇺
Electrical Equipment Hatch Panel 5299-401-5702060-51
Length: 1271
Width: 631
ش.ذ.م.م أفطوبلاست 🇷🇺
Power Distribution Unit for Energy Management - ВРУ
وحدة توزيع الطاقة - ВРУ
Degree of protection: IP21, IP31, IP54
ش.ذ.م.م شركة إنэлт للإنتاج 🇷🇺
Floor Distribution Board for Electricity Management - ЩЭ
لوحة توزيع كهربائية للطوابق - ЩЭ
Degree of protection: 31
Degree of protection: 31
ش.ذ.م.م شإلا 🇷🇺
Own Needs Distribution Panels (ЩСН)
لوحات توزيع الاحتياجات الخاصة (ЩСН)
Length: 800
ش.ذ.م.م إس بي تي 🇷🇺
Low Voltage Switchgear Distribution Panel SHVR-40-SKV-Vpch-1(m/r)
لوحة توزيع الجهد المنخفض SHVR-40-SKV-Vpch-1(m/r)
Width: 600
ش.ذ.م.م "فنيكو 🇷🇺
Illuminated Distribution Panel OShV with Metal Door, 240-370mm Height, 268-376mm Width, 95mm Depth
لوحة توزيع مضاءة OShV بباب معدني، ارتفاع 240-370 مم، عرض 268-376 مم، عمق 95 مم
Housing material: Steel
Housing material: Steel
ش.ذ.م.م قارة إيتس 🇷🇺
Low Voltage Distribution Cabinet Metal Structure MCC6000 Unassembled
هيكل صندوق التوزيع منخفض الجهد MCC6000 غير المجمع
Purpose of the frame: Set of parts for assembling the metal frame
ش.ذ.م.م تشيتا 🇷🇺
Low Voltage Complete Indoor Installation Device GRSSh
جهاز تركيب داخلي منخفض الجهد GRSSh
Rated current of the input device: 400...6300
Nominal voltage: 220...380
ش.ذ.م.م إپ-أ 🇷🇺
Power Distribution Panel P.18.1 U3 for Rectifier and Battery Charging
لوحة توزيع الطاقة P.18.1 U3 لمستقيم وشحن البطاريات
Depth: 340
ش.ذ.م.م مصنع ريوستات 🇷🇺
Input Distribution Shield for Electrical Networks (ВРЩ)
درع التوزيع المدخلية للشبكات الكهربائية (ВРЩ)
Degree of protection against external influences: IP65
ش.ذ.م.م ب س ك سبيكتر 🇷🇺
KSO-S6 Single-Sided Service Chamber, Scheme No. 37.2
غرفة الخدمة أحادية الجانب KSO-S6، المخطط رقم 37.2
Width: 750
Depth (base): 840
ش.ذ.م.م "بنك 🇷🇺
Low Voltage Modular Complete Device NKU-MF/W: Input Section with Circuit Breakers from 630A to 6300A
جهاز مجهز كامل الجهد المنخفض من نوع NKU-MF/W: قسم إدخال مع قواطع من 630 أمبير إلى 6300 أمبير
Rated current of busbars: 6300
ش.ذ.م.م زيتا 🇷🇺
Low-Voltage Complete Devices: SHSN Own Needs Cabinets
أجهزة منخفضة الجهد: خزائن الاحتياجات الذاتية SHSN
Rated load current: 200...2500
Main circuit voltage: 380...400
ش.ذ.م.م مصنع كونفيرتور 🇷🇺
Apartment Power Distribution Board (ЩК)
لوحة توزيع الطاقة السكنية (ЩК)
ش.ذ.م.م شركة إنэлт للإنتاج 🇷🇺
Single-Sided Service Panels SHC-70 for 0.4 kV, 30(50) kA, 100-6300 A