ضوء LED XRAY-9WW10 للإضاءة الخارجية الزخرفية
العلامة التجارية: XRAY
MOQ: 200 pieces
الميزات الرئيسية
Power: 23...26 سم³
Length: 77 مم
Width: 119 مم
Mains voltage frequency: 45...65
الوصف
LED luminaire is a lighting product designed for outdoor, functional and decorative lighting
المواصفات
Power
23...26 سم³
Length
77 مم
Width
119 مم
Mains voltage frequency
Protection class against electric shock
I
Power factor, not less than
0,95
Light flux ripple, less than
1 طقم
Climatic version
UHL1
Degree of protection
IP65
Housing material
Aluminum AD-31
Service life, at least
50000
منتجات ذات صلة
LED Outdoor Light XRAY-3-2WW25
ضوء LED خارجي XRAY-3-2WW25
Power: 7...14
Length: 105
ش.ذ.م.م كلاستر إكس 🇷🇺
LED Light Fixture AM-HP, AMRO Brand
مصباح LED AM-HP، علامة AMRO
Luminous flux: 160...28800
Color temperature: 2700...6500
ش.ذ.م.م ليدرلد 🇷🇺
High-Power White LED PL-3030-6V
مصباح LED عالي الطاقة PL-3030-6V
Color rendering index (CRI): 95
Rated current: 0,3?
ش.ذ.م.م بروم-سفيت 🇷🇺
GSLED 5050 Series Blue LED with GaN Technology
مصابيح LED من سلسلة GSLED 5050
Luminous flux: 500...700
Maximum power: 6
ش.ذ.م.م تكنولوجيا 🇷🇺
High-Power PL-2835-3V LED Light Source
مصدر ضوء LED عالي القدرة PL-2835-3V
Color temperature, Kelvin: 2700
Rated current: 0.3
ش.ذ.م.م بروم-سفيت 🇷🇺
LED Light Fixture TIS-1-M-BP-12-950
مصباح LED TIS-1-M-BP-12-950
Power supply voltage: 220
Weight: 0.4
ش.م إنتر راو أنظمة الصمام الثنائي الباعث للضوء 🇷🇺
LED Light Fixture LUCH-12-S
مصباح LED لوتش-12-س
Power: 3
Correlated color temperature, min: 3000
ش.ذ.م.م "إلكترونيات وأتمتة 🇷🇺
SNP246 Connectors (Sockets) for PCB Mounting
موصلات SNP246 (مقابس) لتركيب لوحة الدوائر المطبوعة
Number of contacts: 2,4,6,8,10,12,14,16,18,20,22,24,28,30,32,34,38,40,50,56,64
ش.م مصنع كاراتشيف إلكترويديتال 🇷🇺
Electric Convector Heater Zeder 10MX-01
سخان كهربائي زيدر 10MX-01
Power: 1
Heating area: 15
ش.ذ.م.م إيزتت 🇷🇺
CADUCEUS ALING Extension Socket 3x16A with Switch 3.6kW, 250V~, Anthracite, Art. 4403.A
كوديوس ألينغ قابس تمديد 3x16A مع مفتاح 3.6kW، 250V~
Permissible voltage of the supply network, V, max.: 250
Current, A: 3x16A
ش.ذ.م.م كادوسей 🇷🇺
Thermoelectric Converter Connection Board US 491
لوحة توصيل المحولات الحرارية US 491
Temperature measuring range: 0...1100
Maximum number of thermoelectric converters to be connected to the device: B1/B8 2100/900 MHz
ش.ذ.م.م مجموعة س 🇷🇺
Non-Contact Voltage Indicator SNI-3
جهاز كشف الفولتية غير المتلامس SNI-3
Length: 72
Width: 47
ش.م ك.ب لوتش 🇷🇺
Main Board Electronic Module for DVB-T2 43" TV
وحدة إلكترونية للوحة الرئيسية لتلفاز DVB-T2 43
Types of received TV signals: DVB-S2/DVB-S/DVB-T2/DVB-T/DVB-C/ATV
ش.ذ.م.م ديوكس 🇷🇺
Caduceus Aling Power Single Switch Bell with Indication 10A 250V, Model 256I.00