مصباح LED دVO-05-O-18-4K-IP40 CRI90
MOQ: 200 pieces
الميزات الرئيسية
Power: 18 سم³
Color temperature: 4000
Nominal voltage: 176...264 ألف م³
Housing material: Metal
الوصف
المواصفات
Power
18 سم³
Color temperature
4000
Nominal voltage
176...264 ألف م³
Housing material
Metal
Case color
white
Degree of protection, IP
40
Temperature limit
منتجات ذات صلة
ULO-C50C School Lighting Fixture for Educational Institutions
مصابيح ULO-C50C للمؤسسات التعليمية
Overall dimensions, mm: 40x1150x100
Power consumed from the mains, W: 18, 36
ش.ذ.م.م يونييلروسبروم 🇷🇺
Energy-Efficient LED Office Light VARTON A070 2.0
ضوء LED مكتبي VARTON A070 2.0
Power consumption: 30
Length: 595
ش.ذ.م.م ت.ب.ك "فارتون 🇷🇺
Recessed LED Light Fixture for Administrative Buildings - ЭГ-ДВО-04-30-003-УХЛ4-20-ПДП
مصباح LED مدمج للمباني الإدارية - ЭГ-ДВО-04-30-003-УХЛ4-20-ПДП
Power consumption, W: 30
Length: 595
ش.ذ.م.م إلجوست 🇷🇺
LED Light Fixture ON DVO 66 40 - 40W
مصباح LED ON DVO 66 40 - 40وات
Width: 595
Height: 40
ش.ذ.م.م ن.ب.و "س.إ.پ 🇷🇺
LED Ceiling Light for Educational and Office Spaces PSP0 595x595
مصباح سقف LED لمساحات التعليم والمكاتب PSP0 595x595
Luminous flux: 4200...7350
ش.ذ.م.م تجارت سفيتوزار 🇷🇺
LED Light TL-Office Panel RUS for Indoor Illumination
ضوء LED TL-Office Panel RUS للإضاءة الداخلية
Dimensions of the luminaire (DxWxH), mm: 595x595x44
ش.ذ.م.م تقنيات الضوء 🇷🇺
Universal LED Light Fixture for Office and Commercial Use - BL-OFFICE-1200-Econom
مصباح LED عالمي للمكاتب والاستخدام التجاري - BL-OFFICE-1200-Econom
Power: 30...40
Luminaire length: 1000...1300
ش.ذ.م.م أسترا-سنتر 🇷🇺
WOLTA PRO Office LED Light DVO01-27-001-4K Matte
مصباح وولتا برو للمكاتب DVO01-27-001-4K مات
Luminous flux, lm: 3100
Power consumption, W: 27
ش.ذ.م.م فولتа 🇷🇺
Universal LED Luminaire Series SdPO98
مصباح LED من السلسلة SdPO98 نوع عالمي
Power consumption, W: 10...80
Color temperature (K): 2700...6500
ش.ذ.م.م "إليكترو 🇷🇺
Vintage Decorative LED Wall Mount Light Panel (220V, 24V, 12V)
لوحة ضوء LED زخرفية (فانوس LED) "فينتاج" - إضاءة خارجية زخرفية
Power: 67
Luminous flux: 7656
ش.ذ.م.م ميغاسفيت 🇷🇺
VARTON LED Panel Light Vector Type 1194x294 36W