مصدر طاقة ذكي NLS-500-12 مع واجهة RS-485
العلامة التجارية: RealLab!
MOQ: 10 pieces
الميزات الرئيسية
Temperature range:: -40...70 مليون م³
Power:: 500 سم³
Output Voltage:: B1/B8 2100/900 MHz ألف م³
Input Voltage:: 90...265 ألف م³
المزيد من RealLab!
Intelligent Power Supply with RS-485 Interface NLS-1512
مصدر طاقة ذكي مع واجهة RS-485 NLS-1512
Intelligent Power Supply with RS-485 Interface NLS-4524
مصدر طاقة ذكي مع واجهة RS-485 NLS-4524
Programmable Logic Controller NC-8DI-4R
المتحكم المنطقي القابل للبرمجة NC-8DI-4R
RTD Signal Converter NT-2RTD-2AO for 4-20 mA Output
محول إشارة RTD NT-2RTD-2AO لإخراج 4-20 مللي أمبير
Dual Channel Intrinsically Safe Power Supply SLA-2P-DC-DC-24
مصدر طاقة ثنائي القناة آمن ضد الشرر SLA-2P-DC-DC-24
Signal Converter for Thermocouples NT-2TI-2AO
محول الإشارة للثرموبايز NT-2TI-2AO
Spark Protection Barrier for Thermocouple Signal Transfer SL-1T
حاجز حماية الشرر لنقل إشارات الثيرموكوابل SL-1T
Intrinsically Safe Signal Isolator with Relay Output SLAN-DI-R
محول الإشارات الآمنة ضد الشرر SLAN-DI-R
Thermocouple Signal Input Module NLS-8TI-24V
وحدة إدخال إشارة الثيرموكوپل NLS-8TI-24V
Intrinsically Safe Signal Transmitter for Resistance Thermometers SLAN-RTD-M
محول إشارة آمن من الناحية الانفجارية SLAN-RTD-M
Power Supply Unit for Devices, Model PS-1536
وحدة تغذية كهربائية للأجهزة، نموذج PS-1536
CAN to USB Interface Converter NLS-CAN-USB
محول واجهة CAN إلى USB NLS-CAN-USB
Discrete Input Module NLS-16DI-CAN
وحدة الإدخال الرقمي NLS-16DI-CAN
Intrinsically Safe Signal Converter SLA-2I-4-20
محول إشارة آمن ضد الانفجارات SLA-2I-4-20
12V Power Supply PS-6012 with Wide Input Voltage Range
مصدر الطاقة 12 فولت PS-6012
Power Supply Source PS-3036
مصدر الطاقة PS-3036
Analog Output Module NLS-4AO for Voltage/Current Control
وحدة الإخراج التناظري NLS-4AO للتحكم في الجهد/التيار
Spark-Proof Single-Channel Power Supply SLA-1P-DC-DC-15
مصدر طاقة أحادي القناة المقاوم للشرر SLA-1P-DC-DC-15
الوصف
Application: smart power supply with RS-485 interface Monitoring: status monitoring and control via RS-485 interface Input voltage: ~90V to ~265V Output voltage: 12V Maximum output power: 500W Efficiency: 90% (Typical value at maximum load) Operating temperature range: -40C to +70C Filtering: input EMI filter Galvanic isolation: 2500V Protection: against input overvoltage, short circuit of output terminals, overload current load, overheating Mounting: panel mount Dimensions (HxWxH): 180x69x177 Warranty: 18 months