وحدة نظام الطاقة EF 1AC/12DC-1.6 س-ر
العلامة التجارية: Elesy
MOQ: 200 pieces
الميزات الرئيسية
Length: 66 مم
Height: 35.5 مم
Weight: 0.15 م² مساحة سكنية
Width: 44 مم
الوصف
The modules are available in six modifications and differ in design, power and functionality:
- EF - standard functions and ruggedness;
- EF A - standard functions and ruggedness, extended service life;
- EF B - basic functions and robustness;
- EF C - basic functions and compactness;
- EF D - design and functionality of the source according to the customer's wishes;
- EF R - redundancy module.
منتجات ذات صلة
Programmable Controller ELSI-MKC with TP 112 024DC Power Module
وحدة التحكم القابلة للبرمجة ELSI-MKC مع وحدة الطاقة TP 112 024DC
Output power: 100
Input voltage range: 20...28 V DC
ش.ذ.م.م مصنع بسا "إليسي 🇷🇺
High-Reliability Power Supply Module PS550
وحدة مصدر الطاقة PS550
Operating temperature: minus 40° C to +85° C
ش.م ن.ب.ف دولومانت 🇷🇺
Stabilizing Power Module TMR30A
وحدة الطاقة المستقرة TMR30A
Power: 30
Dimensions: 50*20*12,5
ش.ذ.م.م م م ب-إيربيس 🇷🇺
Power Supply Module for Industrial Automation EF A 1AC/48DC-5
وحدة إمداد الطاقة للصناعات الآلية EF A 1AC/48DC-5
Output power: ?240
Output current: ?5
ش.ذ.م.م مصنع بسا "إليسي 🇷🇺
Power Supply Module ZPU-10P-110
وحدة الطاقة زPU-10P-110
ش.ذ.م.م ن.ب.ب "إيكرا 🇷🇺
EF Power Supply Module 24DC/12DC-8 for Industrial Automation
وحدة إمداد الطاقة EF 24DC/12DC-8 للأتمتة الصناعية
Output current: 8.3
Input power: 100
EF Power Supply Module 1AC/48DC-1 for Industrial Automation
وحدة نظام الطاقة EF A 1AC/48DC-1
Output power: ?60
Output current: ?1.25
KSA-02 Controller for Signal Processing Module CT1CPS220
وحدة التحكم KSA-02 لمعالجة الإشارات CT1CPS220
Consumption power: 75
Maximum output current: 10
ش.ذ.م.م ن.ب.ب "سيستيموتيخنيكا-ن.ن 🇷🇺
EF Power Supply Module 1AC/24DC-8 for Industrial Automation
وحدة الطاقة EF 1AC/24DC-8 للأتمتة الصناعية
Output power: ?200
Rated output voltage: 24±2%
DC Power Supply Module MP-8012 AXIe-0
وحدة الطاقة MP-8012 AXIe-0
Reproducible DC voltage range: 0.08 to 80
Reproducible DC current range: 0.01 to 12
ش.ذ.م.م في إكس آي-سيستيمы 🇷🇺
Power Supply Module for Industrial Automation EF A 1AC/24DC-16
وحدة إمداد الطاقة للصناعة EF A 1AC/24DC-16
Length: 137
Height: 132
MPV-DC-20C Power Supply Module for VMEbus and Compact PCI Systems
وحدة مصدر الطاقة MPV-DC-20C
Total power for all channels at ambient temperature up to +85°C: 160
Max. input voltage: 27,0±5,4 ?
ش.م كومبونينت-أسو 🇷🇺
DC Power Module MP150V3A
وحدة الطاقة MP150V3A
Reproducible DC voltage range: 0.15...150
Reproducible DC current range: 0.1...3
ش.ذ.م.م في إكس آي-سيستيمы 🇷🇺
Proprietary Format Autonomous Power Module for Sibir Storage Systems (EMTC.431431.009)
وحدة الطاقة المستقلة بتنسيق خاص لأنظمة التخزين سيبيريا (EMTC.431431.009)
Battery voltage: 4
Capacity of one battery cell: 2.5
ش.ذ.م.م ردف تقنيات 🇷🇺
MPV150 Power Supply Module
وحدة طاقة MPV150
Temperature range: -40 - +85 ?
Temperature range: -40 - +85 ?
ش.م كومبونينت-أسو 🇷🇺
MicroPC Power Supply Module PS151
وحدة مصدر الطاقة PS151
Operating temperature range of the control system: Minus 50 to plus 85 ºC
ش.م ن.ب.ف دولومانت 🇷🇺
High-Reliability Power Supply Module PS354
وحدة مصدر الطاقة PS354
DC output voltages/currents (power): 12 V / 5.5 A (66 W); 5 V / 11 A (55 W); 5 V SB / 2.5 A (12.5 W)
TOPAZ MRP Backup Power Modules for Guaranteed Electrical Supply
وحدات الطاقة الاحتياطية TOPAZ MRP
Rated supply voltage: 24
Overall dimensions: 114.5
ش.ذ.م.م بي ال سي تقنيات 🇷🇺
Addressable Power Supply Module "Astra-Prime-7052-01
وحدة مصدر الطاقة العنوانية "أسترا-برايم-7052-01
Maximum load current on "+12V" output: 2,5+-0,1 ?