المحول الجاف القوي TSZP-2000/10 U3
العلامة التجارية: SLIYANIE
MOQ: 1 pieces
الميزات الرئيسية
Rated power: 1700
Number of transformer phases: Three-phase
Transformer type: Reducing
Possibility of regulation under voltage: no
الوصف
Transformer power dry converter TSZP-2000/10 U3. Rated power 1700 kVA, Rated linear voltage 10,5 kV
منتجات ذات صلة
Dry Power and Converter Transformers 100-16000 kVA, Up to 35 kV
المحولات الجافة القوية والمتحولة 100-16000 كVA، حتى 35 كف
Rated power: 100...16000
Rated voltage, Volt.: 0.23...35
ش.ذ.م.م ك ب م 🇷🇺
Dry Power Transformer with Cast Insulation 2500 kVA TС-2500/10-U3
محول جاف قوي بعزل مصبوب 2500 ك ف أ TС-2500/10-U3
Rated voltage, kV: ?0.1 ? < 10
ش.ذ.م.م ن.ت.ت-إ.ك 🇷🇺
Dry Power Transformer with Cast Insulation 1000 kVA, up to 10 kV, Type TSZ
محول جاف قوي مع عزل مصبوب 1000 ك ف أ، حتى 10 ك ف، نوع TSZ
Rated voltage, kV: ?0.1 ? < 10
ش.ذ.م.م ن.ت.ت-إ.ك 🇷🇺
400 kVA Dry Power Transformer with Cast Resin Insulation, Model TSZ-400/10-U3
محول جاف قوي بقدرة 400 ك.ف. أ مع عزل مصبوب، طراز TSZ-400/10-U3
Rated power: 400
Three-Phase Dry Power Transformers with Cast Insulation (TSL) up to 3150 kVA
محولات الطاقة الجافة ثلاثية الطور بعزل مصبوب (TSL) حتى 3150 كVA
Power transformer capacity, kVA: 16...16000
Rated voltage on HV side, kV: 6...35
ش.ذ.م.م إپ-أ 🇷🇺
Three-Phase Dry Power Transformers with Air Barrier Insulation, 500-4000 kVA
المحولات الكهربائية ثلاثية الطور الجافة مع عزل حاجز هوائي، 500-4000 ك.ف.أ
Nominal voltage: 6...10
ش.ذ.م.م ك ب م 🇷🇺
Three-Phase Dry Power Transformers TS(Z) 16-500 kVA up to 35 kV
المحولات الجافة ثلاثية الطور TS(Z) بقدرة 16-500 ك.ف.أ حتى 35 ك.ف
Number of phases: 3
Transformer voltage: Up to and including 35 kV