ضوء سقف LED مصمم SKU 02-60-350-D-circle IP44
MOQ: 200 pieces
الميزات الرئيسية
Overall dimensions: 350x350x120 مم
Luminous flux: 6200 سنة
Color temperature: 4700...5000
Degree of protection: IP44
الوصف
LED luminaire, designer SKU 02-60-350-D-circle IP44. Power: 60W.
Luminous flux 620Lm. Colour temperature 5000K.
IP44. 350*350*120
المواصفات
Overall dimensions
350x350x120 مم
Luminous flux
6200 سنة
Color temperature
Degree of protection
IP44
Power; W
60 سم³
Type of luminaire
Ceiling
Brightness limitation category
3
Light distribution class
?
Overall brightness, cd/m2
5000
منتجات ذات صلة
LED Lighting Fixtures DVO Series, Modification DVO R
مصابيح LED من سلسلة DVO، تعديل DVO R
Lamp power: 33
Overall dimensions: Ø200x70 (Øotv=175) Ø220x72 (Øotv=200)
ش.ذ.م.م ت.د. فيريكس 🇷🇺
LED Light for Indoor Illumination Karelia 13W-DXyz
مصباح LED للإضاءة الداخلية كارليا 13W-DXyz
Luminous flux, lm: 2050
Power consumption, W: 13
ش.م ديوراي 🇷🇺
Reliable and Energy-Efficient Delta Series LED Lights, 12W
أضواء LED السلسلة دلتا، قدرة 12 واط
Power: B1/B8 2100/900 MHz
Luminous flux: 1690
ش.ذ.م.م "ن.ب.ك. إنكو تيكس 🇷🇺
OPL/R ECO LED 595 Embedded LED Light Fixture
مصباح LED مدمج OPL/R ECO LED 595
Power consumption: 32
ش.ذ.م.م مجمع تقنيات الضوء 🇷🇺
Slim LED Light DSO4-2 for Indoor Use
ضوء LED نحيف DSO4-2 للاستخدام الداخلي
Overall dimensions, DxWxH: 595/185/34
Luminous flux, lm: 2600
ش.ذ.م.م ت.س.ت "لوتش 🇷🇺
Callisto Series General Purpose LED Lights
مصابيح LED العامة من سلسلة كاليستو
Length: 1012
Power supply voltage: 180...240
ش.ذ.م.م ليدلايت إنجينيرينغ 🇷🇺
LED Pendant/Surface Mount Light Z1 Lighting Spring
مصباح LED معلق / سطحي Z1 Lighting Spring
Color temperature: 2700K-4000K
Color temperature: 2700K-4000K
ش.ذ.م.م زيون لايتينغ 🇷🇺
Energy-Efficient LED Light for Educational Institutions VARTON E370 2.0
مصباح LED للطاقة الفعالة VARTON E370 2.0 للمؤسسات التعليمية
Power: 16
ش.ذ.م.م ت.ب.ك "فارتون 🇷🇺
Phoenix 22W-DXyz Modular LED Light Fixture
مصباح LED فونيكس 22W-DXyz
Power consumption: 22
ش.م ديوراي 🇷🇺
LED Ceiling Light for Industrial Use, Model ЭГ-ДПП-13-20-002-У2-65-ПДП
مصباح سقف LED للاستخدام الصناعي، نموذج ЭГ-ДПП-13-20-002-У2-65-ПДП
Length: 700
ش.ذ.م.م إلجوست 🇷🇺
LED Light Fixture for Industrial and Commercial Use - Pandora LED 010 XXX-MMMYYY/KKKK
مصباح LED للاستخدام الصناعي - Pandora LED 010 XXX-MMMYYY/KKKK
Power consumption, W: 18...20
Color temperature: 2700...5700
ش.ذ.م.م مصنع الأجهزة التجريبية 🇷🇺
ART-FLEX SQUARE R-H LED 144W Suspended Light Fixture
إضاءة LED معلق ART-FLEX SQUARE R-H بقوة 144 واط
Power consumption: 144
ش.ذ.م.م شركة أرتلايت 🇷🇺
Round LED Light Barled BL-Q-150 for Indoor Illumination
ضوء LED دائري بارليد BL-Q-150 للإضاءة الداخلية
Dimensions (ØxH): 150x60 mm
Dimensions (ØxH): 150x60 mm
ش.ذ.م.م مصنع ب.ز.س. 🇷🇺
Rectangular LED Ceiling Light for Indoor Lighting BL-SIGMA-6
ضوء سقف LED مستطيل داخلي BL-SIGMA-6
Power consumption, W: 23...60
ش.ذ.م.م "بَرلِد 🇷🇺
LED Ceiling Light GALAD Economy
ضوء سقف LED GALAD الاقتصادي
ش.م كيتز 🇷🇺
VARTON Cosmo Q LED Light Fixture 900x900x115 mm 90W